česká verze | wersja polska

Ubytování na faře v Branné

 

·         Úvodní strana

·         Kde nás najdete

·         Vybavení

·         Ceník

·         Volná místa

·         Provozní řád

·         Fotogalerie

·         Zajímavosti v okolí

·         Kontakt

Ceník ubytování od 1.1. 2018.

 

POZOR!!!

Od 1.1.2020 elektřinu a vodu účtujeme zvlášť podle stavu na měřičích.

Mimo topnou sezónu (od května do září včetně) za den/noc Kč 110,--.
Během topné sezóny (od října do dubna včetně) za den/noc Kč 150,--.
Platí pro dospělé a děti od 3 let, děti do tří let zdarma.

Při rezervaci celé fary na jeden týden a platbě měsíc předem vybíráme částku Kč 20.000,-- mimo topnou sezónu a Kč 25.000,-- v topné sezóně.

Do 14ti dnů od rezervace je nutné uhradit zálohu Kč 2.000,--, jinak je rezervace neplatná. Při zrušení rezervace méně než měsíc před nástupem pobytu nebo při nenastoupení pobytu se záloha nevrací.

Platbu je možno uskutečnit převodem na účet číslo 213114431/0300 (ve zprávě pro příjemce uvést jméno a termín), složenkou nebo osobně ve Starém Městě pod Sněžníkem (viz kontakt).

Od 20 prosince a v měsících lednu, únoru, březnu, červenci a srpnu lze objednat pouze celou faru a na celý týden (sobota – sobota).

V ostatních měsících mimo topnou sezónu není nutné rezervovat si celou faru na celý týden. Je možno si objednat jakýkoliv termín a jen takový počet pokojů, který skutečně obsadíte, pak je platba za osobu/noc. Během topné sezóny jen celou budovu: víkend 9000 Kč, nebo 4500 /den mimo víkend.

Měně početným skupinám nabízíme ubytováni na faře ve Starém Městě pod Sněžníkem. (platba za osobu/noc). Nabízíme 3 pokoje (celkem 19 míst) Vybavená kuchyň a jídelna jsou společné. Koupelky a WC u každého pokoje.

Upřednostňovány jsou skupiny od 25 osob. Pokud bude skupina do 15 osob, je nutné počítat s možností, že na faře bude ubytováno více skupin.

Upozorňujeme, že v souladu s obecní vyhláškou se zde vybírá také poplatek za rekreační pobyt (pouze dospělí, Kč 12,--/noc) a poplatek z ubytovací kapacity (všichni, Kč 3,--/noc). Tyto poplatky nejsou započítány v ceně ubytování. Více informací v obecní vyhlášce zde.

 

Úvodní strana | Kde nás najdete | Vybavení | Ceník | Volná místa | Provozní řád | Fotogalerie | Zajímavosti v okolí | Kontakt